Dzień Babci i Dziadka undefined
Dzień Kota

Dzień Babci i Dziadka

Środa 24 stycznia, była ważnym dniem w kalendarzu naszych uroczystości przedszkolnych. Nasze przedszkolaki, zaprosiły do domu kultury ponad 200 zacnych gości - swoje babcie i dziadków. W dwóch dużych grupach, dzieci przedstawiły bardzo bogaty i ciekawy program; najpierw "Stokrotki" i "Kolorusie" - swoje życzenia, wierszyki, piosenki i tańce, oraz bardzo ciekawe przedstawienie "Rzepki" J. Tuwima. Pani Marysia prowadząca cały program, kilka razy zaprosiła do zabawy także naszych gości, którzy bardzo chętnie włączyli się do udziału w zabawie. W drugiej dużej grupie "Kangurki" i "Wesołe Nutki", przygotowały ciekawe przedstawienie z Jasiem i Małgosią w roli głównej; w programie były także życzenia, tańce i piosenki. Prawie wszystkie dzieci zamieniły się w różne postacie z bajek, śnieżynki, ptaszki albo zwierzątka; całość wyglądała bardzo efektownie - mali aktorzy, mimo pewnych emocji spisali się doskonale. Od gości usłyszeliśmy wiele słów uznania i pochwały. A my, dziękujemy także rodzicom za współpracę i pomoc w przygotowaniu uroczystości.
Ewa Paruzel