Dzień Babci i Dziadka

Na zewnątrz biało i mroźnie, ale w Zespole Szkół w Rolach ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy 26 stycznia 2018 r. przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Przedszkolaki oraz uczniowie SP w Rolach zaśpiewali swoim kochanym dziadkom "Sto lat. Każda babcia i wszyscy dziadkowie otrzymali przygotowane przez dzieci upominki. Następnie dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy. Dziadkowie i babcie chętnie bawili się z dziećmi, tańczyli i wyginali w rytm muzyki. Podczas uroczystości wszyscy goście rozkoszowali się domowymi ciastami, upieczonymi przez mamy. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a dziadkowie obiecali, że pojawią się w naszej placowce za rok.
wpis edytowano 2018-05-29, 10:59