"Dzień Babci i Dziadka" undefined
Dzień Babci

"Dzień Babci i Dziadka"

"Za to, że zawsze jesteście przy mym boku.
Za to, że wskazujecie mi drogę w mroku.
Za to, że dni moje tęczą malujecie.
Dziś Babciu i Dziadku z głębi serca dziękuję!
Dużo zdrowia i radości winszuję!"

21 stycznia w przedszkolu gościliśmy wspaniałych gości – to babcie i dziadkowie odwiedzili swoje wnuczęta. Z tej okazji przedszkolaki zaprezentowały dla nich część artystyczną, do której przygotowywały się od kilku tygodni. Ale warto było, wiersze i piosenki w wykonaniu dzieci wzruszyły nie jedno serce.

Zaprezentowane tańce wprowadziły zaproszonych gości w radosny nastrój, dopełnieniem odświętnej atmosfery było wręczenie przez dzieci upominków. Głos zabrała też Pani Dyrektor Łucja Walencik, składając wszystkim serdeczne życzenia z okazji tego wspaniałego święta.

Na koniec przepyszny tort wykonany przez mamę Weroniki - panią Edytę Kołodziejak, za który serdecznie dziękujemy. Przy tej okazji składamy również podziękowania wszystkim Rodzicom za zasponsorowanie dla dziewczynek spódniczek, a Pani Ewelinie Parapura za zorganizowanie i czuwanie nad całą "akcją szycia" – DZIĘKUJEMY.

21.01.2013
Ewa Rucińska