Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście mogli podziwiać swoich wnuków podczas występów artystycznych.

Jako pierwsi wystąpiły dzieci z koła teatralnego "Bajka" w przedstawieniu "Czerwony Kapturek", następnie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka, dzieci które we wrześniu po raz pierwszy przyszły do przedszkola.

Były wierszyki i piosenka dla babć i dziadków a na koniec była słodka niespodzianka - tort ufundowany przez Radę Rodziców. Po części oficjalnej wszyscy rozeszli się do swoich klas na słodki poczęstunek.

Wszystkim dziękujemy za przybycie oraz pomoc przy organizacji tego święta. A babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia, spokoju oraz radości od najbliższych.
wpis edytowano 2013-01-25, 08:43