Dzień Babci i Dziadka undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka

W dniu dzisiejszym w naszym Przedszkolu miała miejsce uroczystość specjalna, tj. Dzień Babci i Dziadka. Odbyła się ona wyjątkowo późno z powodu niemalże dwutygodniowej nieobecności prawie wszystkich dzieci, które chorowały.

Warto było jednak czekać, ponieważ licznie zgromadzeni Dziadkowie mogli dziś zobaczyć, jak ich Wnuczkowie z energią i zaangażowaniem recytowali wierszyki ze specjalną dedykacją dla nich, oraz wykonywali piosenki w języku angielskim. Na tę część przedstawienia przygotowała dzieci Pani Joasia. Po występie każdy Dziadek i każda Babcia została obdarowana wykonanymi przez dzieci prezentami.

Dziękujemy Rodzicom za wkład w przygotowanie dzisiejszej uroczystości a Dziadkom za liczne przybycie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
06.02.2013
Barbara Glazer