Dzień Babci i Dziadka undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 28.01.2016r. dzieci z przedszkola w Krzywdzie występowały przed swoimi Babciami i Dziadkami z okazji ich święta. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Sala wypełniona była do ostatniego miejsca, ponieważ zaproszeni goście przybyli bardzo licznie. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoich wnuków w różnych formach artystycznych. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki o babci i dziadku, a najmłodsza grupa zaprezentowała dla czcigodnych gości taniec pt." Na sanki".
Na zakończenie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom prezenty. Solenizanci zostali także poczęstowani pysznym tortem.
Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za tak liczną obecność. Ten wspaniały dzień na pewno zostanie w naszej pamięci oraz sercach na zawsze.
22.02.2016
Marta Nowak