Dzień Babci i Dziadka undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia Przedszkole "pękało w szwach" od licznie przybyłych gości. Tymi gośćmi byli Babcie i Dziadkowie, którzy zostali zaproszeni przez swoje wnuczęta.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły - nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny. "Jasełka przedszkolne" wprowadziły przybyłych gości w świąteczny nastrój. Na twarzach dziadków malowały się wzruszenie i radość.

Dzieci z wypiekami na twarzy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dziadkowie włączyli się w zabawę biorąc udział w przygotowanych dla nich konkursach (ubijanie piany z białek, nawijanie włóczki, zaprojektowanie stroju ekologicznego z papieru toaletowego oraz wiązanie kokardek przez dziadków).

Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Po występach przy słodkim poczęstunku zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta.
12.03.2013
Izabela Mielniczek