Dzień Babci i Dziadka :) undefined

Dzień Babci i Dziadka :)

25 stycznia 2018r. przedszkolaki z grup Wesołych Nutek,Mądrych Sówek i Skrzatów pod czujnym okiem swoich pań Justyny Wróbel,Małgorzaty Jochym i Izabeli Legutek- wspólnie zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Starszaki pokazały swój talent aktorski we współczesnym wydaniu prezentując "Dom Mody",średniaki dawały dobre rady swoim babciom i dziadkom, a maluszki pięknie zaśpiewały i zatańczyły. Po występie dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich gości prezentami, które samodzielnie zrobiły. Po zakończeniu przedstawienia wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkościami,a Babcia i Dziadziu poczęstunkiem.Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców i wszystkim, którzy pomogli zorganizować to spotkanie.
Wszystkim Babciom i Dziadkom gratulujemy tak wspaniałych wnucząt i życzymy wszystkiego najlepszego!
25.01.2018
Izabela Legutek