Dzień Babci i Dziadka, Krasnoludki, 30.01.2014 undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka, Krasnoludki, 30.01.2014

W styczniu w każdej grupie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przygotowania do niech rozpoczęły się już dużo wcześniej. Dzieci uczyły się tańców i piosenek, które miały zachwycić dziadków oraz przygotowywały piękne prezenty.
30.01.2014 uroczystość odbyła się grupie Krasnoludków. Maluszki były bardzo podekscytowane i szczęśliwie, że mogą w przedszkolu gościć Babcie i Dziadków. Dzieci zatańczyły, zaśpiewały i wyrecytowały wierszyki. Niektórych niestety zjadła trema, ale mimo wszystko dzielnie dotrwali do samego końca występu. Zwieńczeniem świętowania było głośne odśpiewanie "Sto lat" zgromadzonym Babciom i Dziadkom oraz rozdanie przygotowanych upominków. Wszystkim gościom bardzo się podobało, a w wielu oczach można było dostrzec łzy wzruszenia.

Urszula Tyrała
18.03.2014