Dzień Babci i Dziadka u "Jeżyków". undefined
Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dziadka u "Jeżyków".

Te pierwsze, wielkie i małe, święta w przedszkolu zapadają głęboko w pamięć dzieci i ich najbliższych.
Dni Babci i Dziadka są pod tym względem wyjątkowe,bo tu łączą się pokolenia. Tę bezwarunkową miłość widać gołym okiem...nawet niepedagogicznego obserwatora.
Tu, w przedszkolu, uczymy dzieci od najmłodszych lat szacunku do osób starszych. Jako dorośli wiemy bowiem, że te pierwsze ważne lekcje życia dostajemy często od babć
i dziadków. Wśród nas, nauczycieli, obsługi przedszkola, też są babcie - niezmiennie młode i piękne:)
Często słyszymy, jak z czułością opowiadają o narodzinach swoich kolejnych wnucząt, pokazują ich zdjęcia, cieszą się ich pierwszymi sukcesami.
Dziękujemy Wam, Babcie i Dziadkowie, Prababcie
i Pradziadkowie, że jesteście przy nas.
Rodzice, pamiętajcie o tych, których już nie ma z nami, pamiętajcie i nie pozwólcie zapomnieć dzieciom.Temat przemijania, to nie "science fiction", lecz część naszego życia.
Kochajmy naszych Dziadków i okazujmy im miłość i szacunek każdego dnia...a dzieci na pewno nauczą się przez obserwację :)
21.01.2020
Pani Sylwia