Dzień Górnika

DZIEŃ BABCI I DZIADKA U MALUSZKÓW W STARYM KOŹLU

Upływający tydzień minął pod hasłem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Maluszków zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolną uroczystość, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki 15. 02.2018 z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

Anna Fajęska