DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PSZCZÓŁEK undefined

DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PSZCZÓŁEK

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
Dnia 26 stycznia 2018r. o godzinie 13.00 w grupie "Pszczółki" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano słodki poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Piosenki i wiersze wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Nie zabrakło życzeń tym razem wyśpiewanych i skierowanych do najbliższych. Każda Babcia i Dziadek otrzymali piękne upominki przygotowane przez dzieci i ich panie. Wzruszeń nie było końca w niejednych oczach widać było radość i szczęście. Oklasków nie brakowało. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu poczęstunku.
Przedszkole Markowicze