"Dzień Babci i Dziadka" u "Puchatków" :) undefined
Dzień Babci

"Dzień Babci i Dziadka" u "Puchatków" :)

Mimo, że tegoroczny styczeń jest wyjątkowo zimowym miesiącem, to znalazł się wśród niego taki szczególny dzień, kiedy każdemu było cieplej na sercu- to święto kochanych babć i dziadków. W naszym przedszkolu uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. To dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 23 stycznia w grupie Puchatków odbyła się ta wspaniała impreza. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki i tańce związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście mieli okazję powrócić do lat swojej młodości, bowiem dzieci przygotowały niespodziankę: układ taneczny do piosenek "Ładne oczy masz", "Kto za Tobą w szkole ganiał ?"oraz "Pierwsza miłość" w wykonaniu zespołu Czerwone Gitary.

Po występach pełnych wzruszeń dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek. Nie zabrakło również wspólnych tańców przy muzyce. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze a podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Do zobaczenia za rok!
30.01.2013
Aneta Strzeszewska