"Dzień Babci i Dziadka" u "Tygrysków" :) undefined
Dzień Babci

"Dzień Babci i Dziadka" u "Tygrysków" :)

Święto Babci i Dziadka od dawna gości w naszym kalendarzu uroczystości przedszkolnych. Jest to niezwykła okazja, aby uświadomić dzieciom, jak ważną rolę odgrywają w ich życiu dziadkowie, jak wiele potrafią Oni ofiarować swoim pociechom bo przecież Dziadkowie są po to, żeby rozpieszczać wnuki.

Wdzięczni za ogromną miłość, tyle chwil zrozumienia i wspólnie spędzone chwile "Tygryski" z naszego przedszkola przygotowały 22.01.2013r. dla swoich Babć i Dziadków niezwykłe występy artystyczne oraz słodki poczęstunek. Zaprezentowane wiersze, tańce i piosenki wzbudziły wiele pozytywnych emocji. Na twarzach gości widać było radość i zadowolenie, nie dało się ukryć wzruszenia, pojawiały się nawet łezki w oku.

Dziadkowie byli dumni ze swoich pociech, wyrazem tego były ogromne brawa po części artystycznej. Następnie dzieci z dumą i radością wręczyły swoim gościom przygotowane upominki, po czym rozpoczęły się wspólne tańce, zabawy i konkursy.

Uroczystość ta była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, zaprezentowania przez dzieci umiejętności i zdolności artystycznych a przede wszystkim wyrazem ogromnego uczucia dzieci do swoich dziadków.

Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim Gościom za przybycie, za wspólną zabawę i za miło spędzony czas :)

Rodzicom natomiast dziękujemy za wsparcie i pomoc w przygotowaniu tak wspaniałej uroczystości. Bez Was kochani, bez Waszej pomocy zapewne nie udałoby się nam osiągnąć zamierzonego celu :)

BARDZO DZIĘKUJEMY!
22.01.2013