Dzień Babci i Dziadka u "Żabek" undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka u "Żabek"

Dzień babci i dziadka

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Jemielnicy z grupy II średniaki "Żabki" wraz z nauczycielką I. Sus zaprosiły na uroczystą imprezę z okazji święta Babcie, Dziadków, Omy, Opy, na której to miały okazję przedstawić "Jasełka" i tym samym pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorskimi.
Przygotowały również prezenty dla tych szczególnych gości, a były to kwiatki z krawatami oraz namalowane różne motywy dekoracyjne na talerzykach za pomocą lakieru do paznokci.
Babcie i dziadkowie nie ukrywali wzruszenia oraz dumy z umiejętności swoich pociech. Zaśpiewano kolędy w języku polskim, niemieckim i angielskim. Nie obeszło się też bez słodkich całusków, uścisków oraz przytulanek.
Pogodna, nostalgiczna atmosfera towarzyszyła imprezie przez cały czas, aż przykro się zrobiło, kiedy to trzeba było się rozstać.
31.01.2017
Mirela Radziej