DZIEŃ BABCI I DZIADKA W 4-5-LATKACH

Każdego roku o tej samej porze
każdy wnuk życzy co tylko może
i korzystając z tej sposobności
wnuczęta życzą:
szczęścia
zdrowia
i radości

Dnia 18. 01. 2013 r. odbyła się w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która już na stałe zagościła w kalendarzu naszych imprez przedszkolnych.
Głównym celem tego spotkania jest chęć podziękowania dziadkom i babciom za ich cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć i miłość
Dzieci przedstawiły przygotowane przedstawienie pt.: „Świąteczne zamieszanie”. Dziadkowie i babcie byli bardzo mile zaskoczeni tak pięknym przedstawieniem, co nagrodzili burzliwymi oklaskami.

Po przedstawieniu przyszła kolej na wręczenie prezentów. Były to własnoręcznie wykonane przez dzieci portrety babci i dziadka. Kiedy dzieci wręczały upominki na twarzach dziadków pojawiał się radosny uśmiech a w oczach łzy szczęścia i wzruszenia.

-Anna Siuda
wpis edytowano 2013-02-21, 21:50