Dzień Babci i Dziadka w gr. ,,Rybki" oraz ,,Papużki" undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka w gr. ,,Rybki" oraz ,,Papużki"

Dnia 22.01. w grupie "Rybki" i "Papużki" dzieci świętowały Dzień Babci i Dziadka.

Przedszkolaki z grupy "Rybki" przygotowały dla dziadków wzruszający powrót do lat młodości. Goście mieli okazję przypomnieć sobie swoje przygody w przedszkolu, pierwsze zauroczenie na dyskotece czy ślub przy dźwiękach "Marszu Mendelsona". Po uroczystym złożeniu życzeń dzieci obdarowały Babcie i Dziadków upominkami i wcielając się w rolę gospodarzy zaprosiły na słodki poczęstunek.

Przedszkolaki z grupy "Papużki" oprócz wierszy i piosenek przygotowały dla dziadków niezwykle żywiołowy taniec do utworu "Mamma mia". Na dziadków czekał również sprawdzian tego jak dobrze znają swoje wnuki. Zadaniem Babć i Dzidków było rozpoznanie wnuków jedynie po głosie. Pomimo, że zadanie było dodatkowo utrudnione przez dzieci, które zmieniały głos wszyscy dziadkowie świetnie sobie z nim poradzili. Na koniec wszyscy bawili się przy pląsach i zabawach.

Wszystkim Dziadkom i Babciom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta i już czekamy na spotkanie w przyszłym roku.
22.01.2013
Agata Świebodzińska