Dzień Babci i Dziadka w grupie "Misie" undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Misie"

Każdego roku dzieci z niecierpliwością oczekują dnia, kiedy wreszcie będą mogli zaprosić do przedszkola swoich ukochanych Dziadków.
W ostatnią środę tj. 20.02 mieliśmy okazję wystąpić przed tą najwierniejszą publicznością. Zgromadzonych Gości powitała Pani Dyrektor, po czym nastąpił czas cudnych występów naszych przedszkolaków. Były łzy w oczach dziadków, a w nas duma, że mamy pod swoimi skrzydłami tak wspaniałych artystów. Swoimi występami zatroszczyliśmy się o pełną gamę pozytywnych emocji. Radość, miłość, wzruszenie, uśmiech, to wszystko dało się wyczytać z twarzy i gestów naszych gości. Zabraliśmy Babcie i Dziadków w podróż do przeszłości. Oklaskom i uśmiechom nie było końca. Mamy nadzieję, że wszystkie wyrecytowane i wyśpiewane życzenia się spełnią. Drodzy Dziadkowie żyjcie nam STO LAT, albo dłużej :)

Kierujemy serdeczne podziękowania do p. Agaty Chrabąszcz, za wykonanie zdjęć i możliwość ich publikacji. P. Agata jest również autorką niespodzianki zamieszczonej na końcu wpisu.
Dziękujemy też wszystkim Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

A teraz obiecana niespodzianka-zapraszamy do oglądania:)

Aneta Lis

24.02.2019