Dzień Babci i Dziadka w grupie Motyli  undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka w grupie Motyli

"Jest taki jeden dzień w roku
To święto Babci i Dziadka
łza się kręci w oku…"

W piątek 15 lutego w grupie "motyli" z okazji Święta Babci i Dziadka pojawili się goście. Na uroczystość przybyli seniorzy, pani wicedyrektor Ewa Żychlińska a także praktykantka Aleksandra Baran. Tego dnia dzieci czekały z niecierpliwością na wspaniałych gości. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki a także taniec.

Wnukowie podarowali swoim dziadkom i babciom na pamiątkę laurkę a także własnoręcznie wykonany portret ukochanej babci i dziadka. Były również życzenia i całusy. Ponadto odbyły się konkursy w których chętnie uczestniczyli dziadkowie i ich wnuki. Rodzice z grupy "Motyli" zadbali o pyszny poczęstunek a także byli zaangażowani w przygotowania. Dziękuję serdecznie za pomoc wszystkim rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu uroczystości.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat !

red. Agnieszka Przepiórkowska
17.02.2013