Relacje

Subskrybuj
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE "MOTYLKI"

„Jest taki jeden
jedyny dzień w roku...
To Święto Babci i Dziadka
Aż łza się kręci w oku...

Dnia 22 stycznia 2013r w Naszym Przedszkolu zrobiło się bardzo miło i rodzinnie. Wszystko za sprawą Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni Goście ujrzeli program artystyczny przygotowany przez grupę „Motylki”. Repertuar przygotowany na Święto Babć i Dziadków przez wychowanków w różnym wieku był bardzo bogaty - zaprezentowano występy wokalne, taneczne, popisy muzyczne, a także recytację wierszy.

Dzieci mogły pochwalić się swoimi talentami. Oprócz montażu słowno – muzycznego szanowni Goście obejrzeli także pokaz Kujawiaka w wykonaniu swoich wnuków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały również swoich Gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami oraz zaprosiły Gości na słodki poczęstunek przygotowany przy pomocy swoich Rodziców.

Frekwencja, jak co roku dopisała. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony Gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami spotkania. Bardzo miła atmosfera, ambitny repertuar, perfekcyjne opanowanie obszernych tekstów i miła gra aktorska, sprawiły, że po zakończeniu Uroczystości Babcie i Dziadkowie wychodzili w świetnych humorach.

Jeszcze raz dziękujemy za przybycie wszystkim Babciom i Dziadkom, zaś dzieciom za zaangażowanie, jakim wykazali się w tym szczególnym Dniu!
wpis edytowano 2013-01-25, 08:24
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.