Dzień Babci i dziadka w grupie "Pszczółek" undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i dziadka w grupie "Pszczółek"

BABCIU I DZIADKU, NA PEWNO TO WIECIE -
KOCHAMY WAS NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE !!!

14 lutego 2018 przedszkolaki z grupy Pszczółki oraz Panie z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku, serdecznie witały miłych i zacnych gości na przygotowanej dla Nich uroczystości. Babcia i dziadek, to dla wnucząt prawdziwe skarby. Więc 21 i 22 stycznia na stałe wpisały się w przedszkolnym kalendarzu, jako wyjątkowe wydarzenia. W tym roku szkolnym, święto to zostało przesunięte z powodu ferii. Dlatego w piątek od samego rana, babcia z dziadkiem byli uradowani i spieszyli się do wnuków na imprezę. Występ był wyjątkowy. Pięciolatki zaśpiewały przeboje ujmujące do uroczystości tj. Przez twe oczy zielone - czyli Dzisiaj babciom i dziadkom kochanym zaśpiewamy, Miłość w Zakopanem - czyli Babcia od samego rana, Ona tańczy dla mnie - czyli Babcia patrzy na mnie. Zatańczyły Tarkana i Zumbowe Bailando, a wszystko to przeplatały krótkie wierszyki. Babcie I dziadkowie byli bardzo wzruszeni i dumni ze swoich pociech, które odważnie występowały na scenie. Po popisie, małych artystów, na babcie i dziadków czekał słodki poczęstunek, prezenty oraz przygotowane zabawy i konkursy. Specjalnie na tę okoliczność przygotowana została super atrakcja - Fotobudka, w której dziadkowie i wnuczęta oddawali się sesji zdjęciowej. Zabawa była przednia i z przytupem. Wszyscy dobrze się bawili. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie i udział w uroczystości. A tym babciom i dziadkom, którzy nie mogli razem z nami świętować, składamy opóźnione, najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Zdrowia, radości, pogody ducha i wdzięczności za Waszą pomoc, troskę i trud wkładany w wychowanie Waszych wnucząt.

Iwona Danielczyk
Klaudia Pawłowska