Dzień Babci i Dziadka w grupie Wiewiórek undefined
Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w grupie Wiewiórek

Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie, tak 20 lutego śpiewały dzieci z grupy Wiewiórki swoim ukochanym dziadkom, których zaprosiły do przedszkola.
Tą piękną uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor, która złożyła naszym gościom najserdeczniejsze życzenia- zdrowia, radości i dumy ze swoich wnucząt. Do tych pięknych życzeń dołączyły również dzieci, które przygotowały przedstawienie pt. "Rzepka".
Mali artyści w pięknych strojach z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, wokalne oraz taneczne, a wszystko po to aby najpiękniej wyrazić miłość i szacunek.
Nasi goście z nieukrywanym wzruszeniem oglądali poczynania małych artystów.
To był wyjątkowy dzień, który rozpromienił twarze wszystkim Babciom i Dziadziusiom i mamy nadzieję, że na długo pozostanie w ich pamięci.

Wychowawca składa serdeczne podziękowanie dla rodziców, którzy włączyli się w przygotowanie tej wzruszającej uroczystości, a zaproszonym gościom za przybycie.
Edyta Szymkiewicz -Węgrzyn