Dzień Babci i Dziadka w najmłodszej grupie "Jabłuszka" undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka w najmłodszej grupie "Jabłuszka"

Dnia 09.01.2019 r. w grupie "Jabłuszka" odbył się Dzień Babci i Dziadka.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi. Dzieci w uroczystej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze zaprezentowały przed bliskimi wiersze, piosenki oraz tańce. Mogliśmy usłyszeć m.in.

"Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,
dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia"

Przedszkolaki po występie wręczyły gościom przygotowane laurki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze gości dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy zdrowia, radości, pogody ducha, pociechy z każdego wnuczka i każdej wnuczki, a także szacunku w otaczającej codzienności.

Dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowania do tego wyjątkowego dnia.
W szczególności dziękujemy mamusi Zuzi, Neli, Hani, Aleksandra i Marcela oraz Julii i Natalki.

mgr Marzena Kowacka, mgr Magdalena Masłoń
09.01.2020