DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU undefined

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

20 stycznia 2017 r. w Liwskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez nasze przedszkolaki.

Było zabawnie, było poważnie… Trochę wierszem, a trochę piosenką dzieci starały się podziękować swoim babciom i dziadkom za to, że po prostu są. Bo przecież "Kiedy tata basem huknie, kiedy mama cię ofuknie,
kiedy patrzą na człowieka okiem złym – to do kogo człowiek stuka,
gdzie azylu sobie szuka, to do kogo, to do kogo tak jak w dym?" Oczywiście do babci i dziadka!:)

Występy naszych przedszkolaków zostały uwieńczone inscenizacją bajki "Czerwony Kapturek", przygotowaną przez najstarszą grupę.

Po zakończeniu części artystycznej dzieci wręczyły przygotowane dla babci i dziadka upominki, po czym zasiadły wraz z dziadkami do stołu na zasłużony słodki poczęstunek.
20.01.2017
Administrator strony