Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu 2017 undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu 2017

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.
Wszystkie przedszkolaki długo przygotowały program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem oraz "Jasełka" . 18 stycznia 2017 właśnie uroczystość odbyła się w naszym przedszkolu.

W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Była też wspólna zabawa, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.
Dziękujemy serdecznie Babciom i Dziadkom za to że mogliśmy ich gościć w naszym przedszkolu.

26.01.2017
Iwona Żukowska