Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym Plastuś w Bardzicach undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym Plastuś w Bardzicach

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Punkcie Przedszkolnym Plastuś mieszczącym się przy PSP Bardzice te dwa wyjątkowe dni są obchodzone bardzo uroczyście. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Na wstępie pani Magdalena przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po tak wzruszającej uroczystości wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Przybyły na tą uroczystość Pan Dariusz Bulski złożył wszystkim życzenia. Nie obyło się także bez podarunków dla babć i dziadków przygotowanych przez dzieci pod czujnym okiem pań.
27.02.2017
Joanna Kutkowska