Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym Skrzat w Młodocinie Mniejszym undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym Skrzat w Młodocinie Mniejszym

Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Punkcie Przedszkolnym Skrzat w Młodocinie Mniejszym święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dzieci w pięknych strojach przedstawiły swoje umiejętności recytatorskie, taneczne oraz wokalne.W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Frekwencja jak co roku dopisała.Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne książki kucharskie z przepisami babć oraz okulary dla dziadków. Na koniec uroczystości dzieci oraz ich babcie i dziadkowie udali się na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
27.02.2017
Joanna Kutkowska