Dzień Babci i Dzidka w gr. ,,Żółwiki" oraz ,,Zajączki" undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dzidka w gr. ,,Żółwiki" oraz ,,Zajączki"

Dnia 21.01. grypa "Żółwiki" oraz "Zajączki" uroczyście obchodziła Dzień Babci i Dziadka. Dla "Żółwików" był to wyjątkowy dzień ponieważ było to pierwsze przedstawienie w którym każdy przedszkolak miał okazję zaprezentować się przez publicznością.

Dzieci przygotowały dla dziadków wierszyki z życzeniami oraz okolicznościową piosenkę. Na koniec obdarowały Babcie i Dziadków drobnymi upominkami oraz toną uścisków i całusów.

W grupie "Zajączki" dzieci również przygotowały wspaniałe przedstawienie. Pomimo małej tremy przed występem przed tak ważną dla nich publicznością, wszystkie dzieci wyrecytowały wiersze oraz zaprezentowały swoje umiejętności wokalne.

O tym jak bardzo występ podobał się gościom może świadczyć wzruszenie jakie malowało się na twarzach dumnych Babć i Dziadków.
22.01.2013
Agata Świebodzińska