Dzień Babci  i Dzień Dziadka undefined

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babi i Dzień Dziadka
Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.
Tak też było w naszym przedszkolu do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańsi dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki czy prace plastyczne.

Babcia z Dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze.
Wnusio już podaje kapcie,
bardzo kocha swoją babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto dziadków ważna rzecz!

Kochani

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie i pragniemy Wam podziękować.
21.01.2017
przedszkole 18 przedszkole18