Dzień Bibliotekarza i Bibliotek  undefined
Dzień Bibliotekarzy

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

8 maja jest Dniem Bibliotekarza i rozpoczyna Tydzień Bibliotek. O istocie działalności Biblioteki w Daniszynie, jej funkcji kulturotwórczej naszym przedszkolakom nie trzeba dużo tłumaczyć gdyż biblioteka jest to jedna z instytucji, z którą nasze przedszkole bardzo owocnie współpracuje.
Z tej to okazji- 08 maja w przedszkolu zostało przeprowadzone zajęcie tłumaczące naszym przedszkolakom istotę istnienia Bibliotek i nie tylko. A 11 maja wybraliśmy się do Biblioteki. Przedszkolaki złożyły Paniom bibliotekarkom życzenia i wręczyły wykonane przez dzieci prezenty.
Po życzeniach czekała na dzieci niespodzianka przygotowana przez Panią Iwonkę mianowicie było wspólne czytanie książek przez panią pielęgniarkę – ratownika medycznego Panią Iwonę Frycz.. Na pożegnanie przedszkolaki otrzymały słodkie upominki od pań. Uśmiechnięte i zadowolone wróciły pełne wrażeń do przedszkola.
14.05.2015
Arleta Gorzelana