DZIEŃ CHŁOPAKA-PRZEDSZKOLAKA W KRAINIE PRZYGÓD W IGANIACH undefined

DZIEŃ CHŁOPAKA-PRZEDSZKOLAKA W KRAINIE PRZYGÓD W IGANIACH

Dnia 29.09.2016r. grupa 5-6-latków i grupa 0"A" wspólnie ze swoimi paniami: Anną Bryzek, Elżbietą Mariuszyc, Dorotą Sójką i Małgorzatą Sosnowską wybrały się na wycieczkę z okazji Dnia Chłopaka - Przedszkolaka do Krainy Przygód w Iganiach.
Gdy dotarliśmy na miejsce zostaliśmy serdecznie powitani przez pracowników i zaproszeni do wspólnej zabawy. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji i wyzwań:
-tyrolina - zjazd na stalowej linie, który pozwalał pokonać strach
- jazda quadem - gwarantował wzrost adrenaliny we krwi;
- paintball - strzelanie markerami paintballowymi kulkami z farbą;
- konkurencja dojenia krowy - dzieci przez chwilę mogły zostać rolnikami i sprawdzić się w tym wyzwaniu
- wycieczka do zaczarowanego lasu - edukacyjny spacer śladami zwierząt.
- plac zabaw - huśtawki, zjeżdżalnie oraz trampoliny były do dyspozycji przedszkolaków.
Po tych wszystkich atrakcjach przedszkolaki zostały zaproszone na ciepły posiłek - kiełbaskę z grilla. Posileni i pełni wrażeń z uśmiechami na twarzach przedszkolaki wspólnie z paniami wróciły do przedszkola marząc już o powrocie do Krainy Przygód.

Opracowała:
Elżbieta Mariuszyc