Dzień Chłopaka świętujemy- świat barwnie pomalujemy undefined

Dzień Chłopaka świętujemy- świat barwnie pomalujemy

Dzieci z grupy integracyjnej ,,Pszczółki" (4-5 latki) z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie obchodziły radośnie Dzień Chłopaka. Najpierw były życzenia i słodycze dla chłopców wraz z tradycyjnym odśpiewaniem przez dziewczynki ,,Sto lat", a potem tańce w parach z balonem . Ile było przy tym śmiechu!!!
Balony posłużyły także do wesołych zabaw w kole na dywanie. Trzeba było wykazać się nie lada sprytem i umiejętnościami ruchowymi. Ale wszystko poszło gładko!
Następnie dzieci kolorowały farbami przekrojone warzywa i owoce, wykonując z nich stempelki w formie obrazków na kartkach. Kolorowe były nie tylko kartki z ciekawymi pracami dzieci, ale również ręce, buzie i ubrania ,,Pszczółek" , stoły, krzesła i podłoga. Ale frajda!
Potem było wielkie mycie i sprzątanie, a następnie bączków malowanie. Dzieciom bardzo podobało się, kiedy wprawiały pomalowanie własnoręcznie zabawki w ruch wirowy.
Czas szybko i wesoło nam upłynął. A chłopcy cieszyli się ze swego święta.
03.10.2013
Urszula Kołodziejczyk