DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE ,,PSZCZÓŁKI" undefined

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE ,,PSZCZÓŁKI"

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Dzisiaj grupa Pszczółki obchodziła Dzień chłopaka. Po powitaniu odbyły się konkursy sprawnościowe pod hasłem ,, Co potrafi super chłopak?". Chłopcy prezentując swoje umiejętności wykonali pompki, przysiady, podskoki, pajacyki, śrubki. Bez większych trudności zanieśli śniadanie dziewczynkom- jajko na tacy. Wszystkim chłopcom udało się trafić piłką do bramki, zjeść cytrynę bez skwaszenia się.
Dziewczynki dopingowały chłopców okrzykami i brawami, zatańczyły dla nich taniec ze wstążką do muzyki poważnej. Następnie dziewczynki zostały nimfami, a chłopcy wojownikami i wspólnie improwizowali muzykę ruchem doskonale odgrywając przydzielone role. Z wielką radością dziewczynki dla chłopców, a chłopcy dla dziewczynek wykonali bukiet kwiatów z szyszki i plasteliny.
Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci otrzymały niespodzianki przygotowane przez rodziców i panie wychowawczynie . Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień.
przedszkole 18 przedszkole18