DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU undefined

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

W dniu 30 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z grup młodszych i starszych. Każdy chłopak dostał mały upominek, a dziewczynki słodycze.
W tym dniu zorganizowano wiele zabaw i quizów, m.in.: zabawy "Golimy brody", "Zagadkownica", quiz "Wiem jak się zachować", ,,Próba wiedzy". Odbyła się również ceremonia przyjęcia do: "KLUBU NIEZWYKLE UPRZEJMYCH CHŁOPAKÓW - DŻENTELMENÓW".
Wszystkie dzieci bardzo gorąco dopingowały swoim kolegom biorącym udział w zabawach. Na koniec wszyscy bawili się wspólnie przy muzyce.
Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Chłopcy tego dnia spisali się na medal, oby takich dni było więcej.
02.10.2016
Marta Drożdż