DZIEŃ DZIECKA undefined
Dzień Kota

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
Janusz Korczak

1 czerwca to dzień, na który czekają wszystkie dzieci. To dzień, w którym obchodzą swoje święto- Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu przenieśliśmy się do Krainy Bajek i Baśni. Wszyscy przebrali się za wybraną bajkową postać, a następnie wzięli udział w bajkowych zadaniach. Musieli rozpoznać tytuły bajek po wysłuchanej zagadce, tekście lub fragmencie ilustracji. Wykazali się umiejętnością godną Kopciuszka, rozdzielili groch od fasoli, uporali się z "zatrutym jabłkiem", wzięli udział w Tańcu Bajek. Na zakończenie otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Annę i Adama Wantuch, za który bardzo dziękujemy. Życzymy wszystkim dzieciom, małym i większym, dużo uśmiechu, spełnienia marzeń, aby każdy dzień, tak jak to bywa w bajkach, dobrze się kończył.
05.06.2017
Alicja Czyżycka