Dzień Dziecka undefined

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto czyli Dzień Dziecka.
W tym dniu słońce świeciło nad Naszym Przedszkolem dla wszystkich dzieci,a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń.
Na początku poszczególne grupy brały udział w licznych konkursach,zabawach muzyczno-tanecznych,zawodach zręcznościowo - sportowych oraz ciekawych podróżach do Królestwa Świata Dzieci.Spędziły ten dzień na wesołej zabawie integrując się ze sobą w trakcie wspólnych gier,konkursów i zabaw tanecznych.
Największą atrakcją tego dnia był występ magika,który zaprezentował sztukę iluzji.Były znikające i pojawiajace się przedmioty,kolorowe chustki oraz wiele innych sztuczek z udziałem dzieci.Oczywiście nie mogło też zabraknąć czarodziejskiego króliczka wyskakującego z kapelusza.
Radość dzieci była ogromna a na widowni często dało sie słyszeć długie ....łaaaaał! I oklaski.
Pełni wrażeń ,radości ,emocji i zadowolenia dzieci wróciły do swoich sal.
08.06.2017
Wiola Jadach