Dzień Dziecka- Dzień Sportu undefined
Dzień Oszczędzania Energii

Dzień Dziecka- Dzień Sportu

"Ruch jest zdrowy i dla ciała i dla głowy" - to hasło Dnia Sportu, jaki odbył się w Przedszkolu Gminnym w Baczkowie. W sportowych zmaganiach brały udział dzieci starsze i młodsze.

- Na początku jak na prawdziwych sportowców przystało przedszkolaki złożyły uroczyste przyrzeczenie, że będą wszystkie zadania sportowe wykonywać do końca i dokładnie oraz nikogo nie będą popychać i oszukiwać. Z uśmiechem rozpoczęły się rozgrywki sportowe.
Przedszkolaki próbowały swoich sił m.in. w rzutach do kosza, skakaniu na dużych piłkach, przeciąganiu liny,biegu z piłką między pachołkami i skokach w workach. Za każde dobrze wykonane zadanie mali zawodnicy otrzymywali drobny upominek.

Podczas zawodów sportowych nie zabrakło także... zabaw z chustą.
Wszystkie przedszkolaki, oprócz wspaniałych sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń, otrzymały upominki przygotowane przez Radę Rodziców( za co serdecznie dziękujemy).
20.06.2015
Anna Kukla