Dzień Dziecka na bis undefined

Dzień Dziecka na bis

2 czerwca Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców zaprosili uczniów swojej szkoły oraz inne cigacickie dzieciaki na uroczystość z okazji ich święta. Zabawa rozpoczęła się od pokazu iluzjonisty. Magik swoim występem zachwycał dzieciaki tak bardzo, że co chwilkę z widowni słychać było gromkie "wow".
Następnie scenę zajęła grupa zerówkowiczów, która zaprezentowała się w dwóch tańcach. Dzieciaki pięknie pokazały, co potrafią za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po występach można było wziąć udział w konkursie "Szukanie skarbu". Chętni otrzymali plan- instrukcję zawierającą wskazówki, co robić, aby dotrzeć do ukrytego w szkole skarbu.
W międzyczasie w sali gimnastycznej odbywały się zawody strzeleckie i zręcznościowe, w sali matematycznej zawody szachowe oraz rozgrywki darta a w sali polonistycznej urządzono mini zoo. Przez cały czas można było skorzystać z usług pani, która plotła warkoczyki oraz z pana, który malował farbkami tatuaże. Do dyspozycji wszystkich gości była kawiarenka, gdzie można było zakupić kanapki zrobione przez szóstoklasistów, pyszne ciasta upieczone przez mamy oraz watę cukrową, którą serwowała pani dyrektor.
To był bardzo radosny dzień.
05.06.2012
Marzena Wozińska