Dzień dziecka w przedszkolu undefined

Dzień dziecka w przedszkolu

Dziś, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. W programie święta, był koncert członków naszej orkiestry, który dzieci bardzo żywiołowo przyjęły; uważnie słuchały ciekawych utworów, potem poznawały brzmienie i nazwy instrumentów, oraz rozwiązywały zagadki muzyczne. Następnie był słodki poczęstunek - lody, które dzieci uwielbiają. Potem rozpoczęły się zmagania sportowe. Pogoda nam nie dopisała, więc zawody odbyły się w sali; dzieci rywalizowały przenosząc piłeczkę, skakały w workach, bawiły się z gazetami i rywalizowały w innych konkurencjach. Dzieci żywiołowo dopingowały kolegów, a nauczycielki starały się, aby wszystkie dzieci brały udział w zabawie. Na koniec, każde dziecko otrzymało dyplom sportowca i piłkę, bo przecież za parę dni rozpoczyna się mundial w Brazylii. Nowo zakupione bramki rozłożone na placu zabaw, poczekają na dobrą pogodę i na pewno zostaną wykorzystane.
02.06.2014
Ewa Paruzel