Dzień Dziecka w Słoneczkach undefined

Dzień Dziecka w Słoneczkach

1 czerwca jak co roku dzieci obchodziły swoje święto. Z tej okazji wybraliśmy się do Chaty Kaszubskiej na warsztaty, których tematem były "Ogniste gofry". Pod okiem pana Krzysztofa i pani Danuty dzieci samodzielnie przygotowały ciasto na gofry, które po upieczeniu z apetytem zjadły. Podczas pieczenia gofrów pan Krzysztof prezentował dzieciom starodawne urządzenia i przedmioty, które niegdyś przydatne były w gospodarstwie domowym. Dzieci również miały okazję spróbować swoich sił w konkursach sportowych zorganizowanych przez wychowawcę. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekała niespodzianka - poduszka z grupowym zdjęciem. Zapewne tego radosnego dnia jeszcze wiele atrakcji swoim pociechom zapewnili rodzice.
07.06.2017
Magdalena Osowska