Dzień Dziecka w Słoneczkach undefined

Dzień Dziecka w Słoneczkach

W poniedziałek w Naszym Przedszkolu odbyło się najmilsze Naszym Sercom święto - DZIEŃ DZIECKA!!!

Każdy był podekscytowany i szczęśliwy, ponieważ nasze Kochane Panie przygotowały dla Nas moc atrakcji ';)

Bawiliśmy się na placu zabaw - zabawy w piasku, zabawy z użyciem sprzętu terenowego, zabawy z chustą animacyjną, zabawy z bańkami oraz pyszny piknik na trawce - to coś co lubimy najbardziej. Mogliśmy się wybiegać, wyszaleć, poćwiczyć aparat artykulacyjny wydmuchując bańki oraz wyciszyć się i odpocząć. Czyli wszystko co potrzeba do szczęśliwego dzieciństwa ';)

I nie był to koniec atrakcji - w sali poznaliśmy co to takiego piniata i jak wspaniale można się bawić, jednocześnie rozładowwując nagromadzoną energię.

Ten Dzień Był SUPER!!!!

DZIĘKUJEMY!!!!! ';) ';* ';)
Hanna Pietraszko