DZIEŃ DZIEWCZYNEK W  SALI ZABAW ARKABOS undefined

DZIEŃ DZIEWCZYNEK W SALI ZABAW ARKABOS

Dnia 8 marca mali "mężczyźni" z naszego przedszkola pamiętali o święcie kobiet. Chłopcy złożyli życzenia wszystkim dziewczynkom, paniom i mamom oraz wręczyli im piękne kwiaty. Wszystkie kobietki - te małe i duże - dziękują chłopcom za piękne życzenia oraz za słodki poczęstunek. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ z okazji tego święta panie zorganizowały dzieciom wycieczkę do Łukowa, która odbyła się 17.03.2016r.
Tego dnia dzieci z najmłodszych grup naszego przedszkola wybrały się wraz z opiekunami do sali zabaw "Arkabos" w Łukowie. Choć większość z nich odwiedziła już wcześniej to miejsce, to radość i chęć zabawy nie zmalały. Po półtoragodzinnej niezwykłej aktywności ruchowej dzieci z żalem opuszczały zabawę, by zasiąść do poczęstunku. Cały czas zerkały w stronę sali, gdzie tak fajnie spędziły czas. Dodatkową atrakcją była zapewne podróż autobusem prowadzonym przez sympatycznego pana kierowcę. Trzeba przyznać, że mali pasażerowie byli zdyscyplinowani i wykazywali się kulturą podróżnych. To były piękne chwile dla dzieci, w których towarzyszyły im panie: Anna Korlaga, Dorota Józwik, Elżbieta Mariuszyc i Agnieszka Biardzka.

Opracowała:
Dorota Józwik