DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ undefined

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W poniedziałek 14.10.2013r. w naszym przedszkolu było bardzo odświętnie i uroczyście.
O godz. 10:00 odbył się uroczysty poranek. Dzieci z grupy "Skrzaty", w imieniu wszystkich przedszkolaków przedstawiły program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Śpiewały piosenki i recytowały wierszyki.
Pani dyrektor przedszkola podziękowała "Skrzatom" oraz pani Jolancie Romanowskiej za wspaniały występ.Wszystkim pracownikom życzyła takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych celów.Następnie głos zabrali rodzice obecni na uroczystości, skierowali oni do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. W tym uroczystym dniu były też słodkości dla przedszkolaków.
15.10.2013
Barbara Ostrowska