Dzień Edukacji Narodowej undefined
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października, podobnie jak w innych placówkach oświatowych, w naszym przedszkolu uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Jak co roku w spotkaniu uczestniczyła cała społeczność przedszkolna — dzieci z grup wraz z wychowawcami oraz pozostali pracownicy. Nie zabrakło zaproszonych gości — wójta gminy Marka Turleja oraz emerytowanych pracowników.

Za trudną pracę i okazywane serce dzieci postanowiły podziękować wszystkim pracownikom wierszem, piosenką i tańcem. Uroczystość miała pokazać jak ważna jest rola wszystkich pracowników placówki dla rozwoju przedszkolaka.

Dla dzieci była to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po występach dzieci głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów.

Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi. Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożył nam również pan wójt- Marek Turlej.
08.12.2012
Izabela Mielniczek