Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu undefined

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony corocznie 14 października to święto pracowników oświaty.

W przedszkolu to święto wszystkich, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było dobrze i aby czuły się w nim bezpiecznie.

W tym roku uczciliśmy tę ważną datę jeden dzień wcześniej, 13 października. Z tej okazji gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Radosława Nowakowskiego, Wójta Gminy Malechowo oraz Panią Jolantę Kieres, Przewodniczącą Rady Gminy. Przybyli również przedstawiciele Rady Rodziców.

Krótką uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, Wiesława Bartos witając szanownych gości a także dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Malechowo, który złożył wszystkim pracownikom naszego przedszkola serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podziękował za trud pracy wkładanej codziennie w wychowanie młodego pokolenia, za entuzjazm, za okazywane wsparcie i ogromne poświęcenie. Życzenia również złożyła Przewodnicząca Rady Gminy. Pan Wójt, Radosław Nowakowski wręczył na ręce Pani Dyrektor, Wiesławy Bartos Nagrodę Wójta wyrażając słowa uznania za całoroczną pracę, życząc zdrowia i radości z osiągnięć w pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym.

Pani Wiesława Bartos, Dyrektor Przedszkola w Malechowie również nagrodziła swoich pracowników, przyznając im Nagrody Dyrektora oraz Podziękowania za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Przedszkolaki, które tego dnia wyglądały bardzo elegancko i od rana wręczały swoim paniom kwiatki i laurki, po oficjalnej części złożyły wspólnie życzenia w postaci wierszyka:

"Naszym Paniom dziś składamy
słoneczne życzenia:
zdrowia, szczęścia i radości,
i marzeń spełnienia…"

Święto uświetnił również bukiet cudownych życzeń i niespodzianek przekazanych wraz z kwiatami przez naszych wspaniałych Rodziców. Przedstawiciele prężnie działającej Rady Rodziców dziękowali za opiekę i troskę, za okazywaną życzliwość i cierpliwość oraz za rozbudzanie w dzieciach ciekawości świata. Życzyli wiele wytrwałości, radości i sukcesów w pracy.

Wspaniałe życzenia dziś złożone
dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił
do podejmowania wyzwań jakie czekają nas
w pracy z dziećmi.