DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZYM PRZEDSZKOLU undefined

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

W poniedziałek 14 października w naszym przedszkolu, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej mająca formułę jesiennego koncertu. Dla wszystkich pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości prezentacje artystyczne przygotowały wszystkie grupy przedszkolaków czyli "Kangurki", "Tygryski", "Króliczki", "Przyjaciele Kubusia Puchatka" i "Pszczółki". Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem składały życzenia, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i wręczały prezenty - jesienne lampioniki - wszystkim pracownikom przedszkola.
Gościem naszej uroczystości był pan burmistrz Krzysztof Boguszewski oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Wilanowska. Pan burmistrz jak co roku wiele ciepłych słów skierował do wszystkich pracowników naszego przedszkola, a szczególnie pogratulował wysokiej oceny jakości pracy jaką wystawiło nam Kuratorium Oświaty w Szczecinie podczas tegorocznej wizytacji.
Bardzo miłe życzenia otrzymaliśmy od dzieci i rodziców naszych przedszkolaków, lipiańskich policjantów i byłej pani burmistrz Bożeny Iwasiuk. Pyszny tort upiekła specjalnie dla nas lipiańska piekarnia.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!
PRACOWNICY PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO IM. KUBUSIA PUCHATKA W LIPIANACH