Relacje

Subskrybuj
Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

"Z odrobiną sukcesu, zachęty, zaufania
w środowisku sprzyjającym pracy,
dziecko może dotrzeć do krańców świata"

C. Freinet14 października, Dzień Edukacji Narodowej...

W przedszkolu to święto wszystkich,
którzy oddają całe swoje serce,
aby dzieci czuły się naprawdę dobrze i bezpiecznie.

Tak więc wspólnie świętowaliśmy... i to już nawet dzień wcześniej.

BYŁO WESOŁO I RADOŚNIE!W dniach 13 i 14 października dzieci już od rana obdarowywały wszystkie panie kwiatkami i słodkościami, składając serdeczne życzenia. Były buziaki i przytulasy.

Przedstawiciele Rodziców z każdej grupy przygotowali z okazji tego święta miłe niespodzianki dla wszystkich pracowników przedszkola – przepiękne kwiaty, słodkie upominki i pyyyyyszne ciasto.
To szczególny i bardzo miły gest ze strony Rodziców.

W przeddzień Święta Edukacji Narodowej wszystkie panie odwiedził w przedszkolu Wójt Gminy Malechowo, Pan Radosław Nowakowski z przepięknym bukietem kwiatów i z serdecznymi życzeniami.

Po południu Pani Dyrektor wraz z nauczycielami i kucharką udały się do Urzędu Gminy Malechowo na oficjalne spotkanie z Wójtem. Przybyli tam również inni pracownicy oświaty, by z rąk Wójta odebrać Nagrody Wójta za swoją pracę i szczególne osiągnięcia.

Wójt złożył życzenia i podziękował wszystkim obecnym za trud wniesiony w edukację i kształtowanie młodego pokolenia gminy Malechowo.

Doceniając zaangażowanie w pracę Wójt Gminy Malechowo, Pan Radosław Nowakowski wręczył Pani Dyrektor, Wiesławie Bartos, nauczycielom: Paniom Agnieszce Procajło, Aleksandrze Gancarz, Danucie Siekluckiej oraz kucharce Pani Danucie Owięckiej NAGRODĘ WÓJTA.

W środę, 14 października, w przedszkolu Pani Dyrektor, Wiesława Bartos, spotkała się ze swoimi pracownikami i wychowankami. Złożyła serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom i pracownikom obsługi i podziękowała za wyrozumiałość, cierpliwość, życzliwość w stosunku do podopiecznych oraz kreatywność i ciekawe pomysły wdrażane w codziennej pracy. Przekazała informację o wyróżnieniu nauczycieli i pani kucharki Nagrodą Wójta oraz doceniając trud i zaangażowanie w pracy Nagrodę Dyrektora złożyła na ręce Pań Ryszardy Miturzyńskiej i Ewy Buchar. Doceniła także pracę Pań Pauliny Sobczuk i Marty Materny składając szczere podziękowania.

Wspólnie zaśpiewaliśmy "STO LAT" i spędziliśmy w swoim gronie miły dzień. Wszystkie grupy przedszkolne miały okazję się zintegrować, razem pobawić, obejrzeć bajkę, a panie miały troszkę luźniejszy dzień. W końcu to był ich DZIEŃ.

Pragniemy gorąco podziękować za uznanie, za docenienie naszej trudnej i odpowiedzialnej pracy.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za pamięć, za przemiły gest, za chwile, które na pewno zostaną w pamięci...

wpis edytowano 2015-10-17, 14:53
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.