Dzień Edukacji Narodowej w PS nr 3 undefined

Dzień Edukacji Narodowej w PS nr 3

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkie przedszkolaki, cały personel przedszkola oraz przedstawicielki Rady Rodziców zebrali się na mini akademii, aby uczcić to ważne święto.
Starszaki wraz z wychowawczyniami przygotowały inscenizację o darach jesieni oraz kolorowe laurki dla wszystkich pań pracujących w przedszkolu. Wraz z najlepszymi życzeniami panie otrzymały również od pani Joli i maluszków tekstylne sówki.
Podczas tej miłej uroczystości pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora pracownikom wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami w pracy w roku szkolnym 2018/2019 - pani Annie Kalecie oraz Magdalenie Pawłowskiej .
Korzystając ze szczególnej okazji pani Dyrektor pasowała na przedszkolaka 3-letniego Kubusia, który był nieobecny podczas czwartkowego spotkania z rodzicami.
W trakcie uroczystości z życzeniami i słodkościami DOdo przedszkola zawitał także radny Rady Powiatu pan Janusz Szczęśniak.
Po części oficjalnej zaproszeni goście oraz personel przedszkola spotkali się przy kawie i ciastku.

Są ludzie, którzy wprost deklarują, że nigdy w życiu nie zostaliby nauczycielem, cytując porzekadła typu:
"Komu nieba były wrogiem zrobiły go pedagogiem" czy
"Obyś cudze dzieci uczył"

Ja się jednak z tym nie zgadzam-
swoje zdanie wypowiadam:
"Chlubą jest i wyróżnieniem - być nauczycielem".

Dziękujemy wszystkim za życzenia z okazji DEN, życzliwość, uśmiech, wdzięczność i społeczne uznanie dla pracy wszystkich pracowników oświaty.
Wieslawa Dudek