DZIEŃ JEŻA undefined

DZIEŃ JEŻA

11 listopada w grupie "Motylki" obchodziliśmy "Dzień Jeża". Dzieci ubrane w kolory jesieni i opaski z jeżykami rozpoczęły jeden z wielu dni z Kalendarza Dni Nietypowych. Na początek obejrzały film edukacyjny, który przybliżył im to małe zwierzątko i jego zwyczaje. Bardzo aktywnie brały udział w zabawach z gazetami i z wielka radością tańczyły przy dźwiękach piosenki o jeżyku. Kulminacyjnym punktem dnia było wykonanie jeża z masy solnej. Nasze przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem zabrały się do pracy i za sprawą ich sprawnych rączek powstały piękne jeżyki. 11 listopada to nie tylko Dzień Jeża, ale także ważny dzień dla wszystkich Polaków – Święto Niepodległości. 0 godzinie 11.11, dzieci wysłuchały hymnu śpiewanego przez starszych kolegów. Po obiedzie przedszkolaki obejrzały film edukacyjny "Polskie symbole narodowe" i wysłuchały piosenki pt. "Jestem Polakiem". Ten dzień pełen niespodzianek sprawił dzieciom wiele radości.
29.11.2020
Angelika Kalka