DZIEŃ KOBIET undefined

DZIEŃ KOBIET

6 marca 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. Podczas spotkania w sali gimnastycznej przedszkolaki oraz uczniowie z humorem i zabawnie zaprezentowali program artystyczny, w którym nie zabrakło piosenek wierszy i tańca. W uroczystości wzięły też udział Panie, które przebywają na emeryturze, ale pamiętają o naszej szkole i chętnie uczestniczą w organizowanych wydarzeniach. Słowa podziękowania za wieloletnią pracę skierowała wicedyrektor szkoły p. R. Hermanowicz do Pani Jadwigi Szumilak, która w tym roku, przeszła na zasłużoną emeryturę.

Na zakończenie głos zabrali ks. proboszcz A. Krasuski i była pani wicedyrektor S. Mioduchowska składając wszystkim najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.

Opracowanie:
Beata Wysokińska